ECRIS – European Criminal Records information Services (Europos nusikalstamumo duomenų informacinės paslaugos)


Lietuvos nusikalstamos veiklos patikrinimas

ECRIS suteikia nusikalstamos veiklos patikrinumus kandidatams į darbo vietas ir kitiems asmenims 25 Europos Sąjungos valstybėse

Jūs galite užsisakyti tam tikro žmogaus nusikalstamumo įrašų patikinimą (pvz. potencialaus darbuotojo, esamo darbuotojo, būsimo nuomininko, auklės ir tt.) Lietuvoje ar bet kurioje kitoje siūlomoje valstybėje. Spauskite čia norėdami pamatyti pilną sąrašą.

 

Tai paprasta!

1 Paprašykite kandidato užpildyti dviejų puslapių paraišką.
2 Atsiųskite mums nuskenuotą paraiškos kopiją el. paštu bei atsiųskite originalą paštu.
3 Pabaigus (dažniausiai po poros dienų) mes jums atsiųsime skenuotą pažymą el. paštu (galimas originalo atsiuntimas paštu).

 

Tai patikima!

Lietuvos nusikalstamumo įrašų pažyma yra gaunama iš Informatikos ir ryšių departamento prie Vidaus reikalų ministerijos – įtariamų, kaltinamų ir nuteistųjų asmenų registro; arba naudojantis jų sąjungininkais kitoje ES šalyje. Pažyma yra patvirtinama nusikalstamumo įrašų biuro pareigūnų antspaudu. Spauskite čia norėdami pamatyti pavyzdį.

 

Tai legalu!

Pažymų ir išrašų užsakymas atitinka esamus ES įstatymus. Priklausomai nuo įstatų jūsų valstybėje, jūs galite naudoti pažymą įsidarbinimui ar bet kokiam kitokiam tikslui leidžiamam jūsų įstatymų. Tai galėtų būti asmenų patikrinimas:
– Potencialaus darbuotojo
– Esančio darbuotojo
– Juridinio asmens
– Auklės
– Nuomininko
… ir kita.

Ar jūs esate potencialus darbuotojas? Parodykite savo darbdaviui, kad esate iniciatyvus darbuotojas be teistumo įrašų užsisakydami savo ECRIS išrašą. Spauskite kandidatai norėdami sužinoti daugiau.