ECRIS – European Criminal Records Information Services (Eiropas sodāmības reģistru informācijas pakalpojumi)


Latvijas sodāmības reģistru pārbaude

ECRIS nodrošina pārbaudes par personu ierakstiem sodu reģistrā attiecībā uz darba meklētājiem un citām personām 25 Eiropas Savienības valstīs.

Jūs varat pasūtīt personas sodāmības pārbaudi (piem., darba meklētājam, darbiniekam, potenciālajam nomniekam, auklītei, utt.) Latvijā vai arī jebkurā citā atbalstītā valstī. Spied šeit, lai redzētu pilnu sarakstu.

 

Tas ir vienkārši!

1 Palūdz kandidātam aizpildīt 2 lappušu pieteikuma veidlapu.
2 Nosūti to skenētu mums pa e-pastu un oriģinālu nosūti pa pastu.
3 Tiklīdz tas izdarīts (parasti pēc pāris dienām), mēs nosūtīsim jums skenētu sertifikātu pa e-pastu (oriģinālu iespējams dabūt pa pastu).

 

Tas ir autentisks!

Latvijas sodāmības reģistra sertifikāts ir iegūts no Latvijas centrālā sodāmības reģistra – Latvijas Republikas Lekšlietu Ministrijas Informācijas Centra ar to kolēģiem citā Eiropas Savienības dalībvalstī. Sertifikāts ir apstiprināts ar sodāmības reģistra biroja darbinieku zīmogu*. Spied šeit, lai apskatītu piemēru.

 

Tas ir likumīgi!

Sodāmības reģistra sertifikāta iegūšana atbilst attiecīgiem Eiropas Savienības tiesību aktiem. Atkarībā no jūsu valsts noteikumiem, jūs varat izmantot sertifikātu nodarbinātības vai jebkuram citam mērķim, ko pieļauj likums. Tas varētu nozīmēt veikt noziedzīgās darbības pārbaudi:
– Darba kandidātam
– Darbiniekam
– Pārdevējam
– Auklei
– Nomniekam
… vai citiem.

Vēlaties pieteikties darbā? Parādiet savam darba devējam, ka esat aktīvs darbinieks bez kriminālas pagātnes, pasūtot savu ECRIS pārskatu. Spied Kandidāti, lai uzzinātu vairāk.